Akční nabídky

Série KDR One Trade ® - kvalita a originální design za lidovou cenu

 

 

To, čím KDR okamžitě zaujme, je na pohled luxusní a přitom velmi praktická klenutá střecha, která chrání před UV zářením, nepřízni počasí, a současně zajišťuje maximální zastínění prostoru přístřešku. Dalším plusem jsou i jeho čisté linie, z přístřešku/pergoly nikde nic nevyčnívá a nepřekáží, takže se dá umístit i poblíž plotu či obvodové zdi a jiných možných překážek či hranic.

Jak eloxovaná hliníková konstrukce zastřešení, tak i polykarbonátová střešní krytina jsou materiály s životností mnoha desítek let, přitom nevyžadují téměř žádnou údržbu, čímž šetří váš čas i peníze.

KDR Single

Základní typ s označením KDR Single je k dispozici ve 2 verzích - standardní a prodloužené s přídavným prostorem. Plochu lze rozšířit i jinak - spojením dvou a více Single dílů do různě uspořádaných a velkých sestav s pomocí propojovacích prvků. Mohou tak vzniknout různé sestavy.

KDRW

Široký přístřešek KDRW je rovněž dostupný v základním a prodlouženém provedení s přídavným prostorem. Tyto široké přístřešky standardně nevyužívají žádné propojovací prvky, proto mají čistější linie než stejně prostorný přístřešek vytvořený spojením Single přístřešků. Přesto lze široké přístřešky KDRW spojit do sestavy.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KDR

  • Možnost dodatečného propojení jednotlivých dílů a rozšíření prostoru přístřešku
  • Odolnost proti větru o síle 120 Km/hod - stabilita
  • Nosnost střešního panelu až 60 Kg/m2
  • Ochrana proti UV záření (UVA/UVB)
  • Větší zastíněná plocha díky klenuté střeše


kd

kd1

KD1

KD2

KD3

KD4

pristresky one trade 4

 

 

Ceník

kdr

kdr

kdr

kdr

kdr