Akční nabídky

 Přístřešky na auto KSS

Jednoduchý, elegantní a do detailu vybroušený design a odolnost, to jsou hliníkové přístřešky/pergoly OneTrade série KS a KSS.

 

Modely KS i KSS mají zastřešení z pevného, téměř nerozbitného polykarbonátu s UV filtrem a vysokou propustností světla, která zajišťuje ochranu před škodlivým zářením, deštěm a dalšími rozmary počasí, ale i zastínění a dostatečné prosvětlení celé plochy přístřešku zároveň. Střešní krytina i konstrukce z eloxovaného hliníku mohou být opatřeny libovolným barevným odstínem z nabídky.

Oba materiály jsou pevné, stálobarevné, odolné, téměř 100 % bezúdržbové a mají dlouhou životnost. Přístřešek si proto snadno udrží dlouhotrvající krásný vzhled a poslouží vám po několik desetiletí.

To, čím se od sebe oba přístřešky liší, je počet sloupků a s ním související nosnost střechy. Model KS má dva sloupky a nosnost 60 Kg/m2. KSS je vybaven třemi sloupky, má tedy nosnost zvýšenou na 90 Kg/m2 - hravě odolá i pod vahou 30cm vrstvy sněhu.  Jak KS, tak i KSS jsou mimořádně stabilní i při větru o rychlosti 137 Km/h.Obstojí tak i v náročných podmínkách.

KS/KSS Single

KS/KSS Single jsou jednoduché a variabilní přístřešky/pergoly, které díky propojovacím prvkům umožňují spojit dva a více těchto přístřešků do různě uspořádaných a rozsáhlých sestav - snadný, levný a rychlý způsob, jak rozšířit užitnou plochu.

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® KS/KSS

  • Elegantní a praktický vzhled snadno sladitelný s jakoukoliv architekturou...
  • Možnost spojení 2 a více přístřešků do sestav
  • Odolnost proti větru o síle 137 Km/h a nosnost střechy 60-90 Kg/m2
  • Střecha s ochranou proti UVA a UVB záření
  • Prakticky žádné nároky na údržbu
  • Dlouhá životnost

ks

kss

 

Popis

ks

kss