Akční nabídky

Přístřešky na auto MLC - My Lish

MLC My Lish jsou luxusní designové přístřešky, které si vás okamžitě získají svým poutavým a originálně pojatým vzhledem, jemuž vévodí střecha uchycená zespod, pojatá jako mřížová konstrukce. Která zároveň zajišťuje dokonalou stabilitu celého přístřešku, takže obstojí i v náročných podmínkách.

Výhodou této střešní konstrukce je možnost změny strany sklonu - neocenitelná vlastnost ve chvíli, kdy by vám v umístění přístřešků bránil sousední plot či obvodová zeď a podobně. Zároveň tím snadno zabráníte tomu, aby na sousedův automobil zaparkovaný těsně u plotu sousedícího s přístřeškem... spadaly větve ze stromu poblíž, neodrážely se kroupy. Přístřešek MLC My Lish, tak poslouží nejen jako komfortní pergola či ochrana vašeho vozu, ale může zlepšit i vaše sousedské vztahy.

K dispozici jsou modely STANDARD a DELUXE, které se od sebe liší počtem sloupků, nosností střechy a odolností vůči větru. Standardní model má 2 sloupky, nosnost 60 Kg/m2 a odolnost proti větru o rychlosti 120 Km/h. Zesílená a luxusnější verze DELUXE se 3 sloupky má nosnost zvýšenou na 90 Kg/m2 a odolnost vůči větru o síle až 137 Km/h. A kromě barevného odstínu polykarbonátové krytiny a eloxovaného hliníku si můžete vybrat také dekor laminovaného rámu.

a banner akční nabídka

MLC Single

My Lish Single (MLC Single) je pergola/přístřešek pro jeden automobil s možností propojení více přístřešků do sestav - snadný, rychlý a levný způsob rozšíření užitné plochy. Model je k dostání i v prodloužené podobě s přídavným prostorem.

MLCW

Široký hliníkový přístřešek pro dva automobily, případně zřízení prostornější pergoly se s různým zahradním nábytkem...

Výhody hliníkových přístřešků One Trade ®  MLC My Lish

  • Jsou odolné proti větru - 120-137 Km/h2
  • Mají nosnost střechy 60-90 Kg/m2
  • 100% UV (ochrana vůči UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření)
  • Jednoduchá rozšiřitelnost užitné plochy kombinací 2 a více Single typů
  • Luxusní vzhled a originální střecha
  • Možnost změnit směr sklonu střechy

mlc

mlc1

mylish1

mylish2

my lish showcenter

mylish3

mylish6

katalog prislusenstvi mlc

 

Ceník

kdr

kdr

kdr

kdr

kdr

kdr

kdr

kdr