Akční nabídky

Přístřešky na auto RSC

 

Hliníkové přístřešky One Trade ®  RSC - jasná volba pro náročné. Vynikají odolností a na první pohled luxusním designem, který ještě více zvýrazní krásu vašeho vozu.

 

Co je na designu tak zajímavé? Polykarbonátová střecha je netradičně uchycená na závěsných sloupcích vedoucích z nosných sloupů na bocích přístřešku. Nejenže působí moderně, ale zároveň je velmi praktická - máte stále volný přední výjezd, dokonalý výhled bez překážek a snadný přístup.

Přístřešky jsou téměř bezúdržbové a díky kvalitním materiálům, jako je eloxovaný hliník a polykarbonát, mají i dlouhou životnost, odolají nepřízni počasí, korozi a udržují si dlouhotrvající sexy vzhled.

Přístřešky/pergoly série RSC jsou k dostání v provedení Standard a Deluxe. U verze Deluxe si kromě barevného odstínu hliníku a polykarbonátu vybíráte také dekor laminátu nosných sloupků.

carporty a přístřešky na auta

RSC Single

Jde o jednoduchý přístřešek pro jedno auto. Dva a více těchto Single dílů jde spojit do různých sestav a rozšířit tím celkovou plochu zastřešení.

RSCW

Široký přístřešek RSC s dvojitým stáním. Tato varianta má oproti přístřešku spojeného do sestavy celistvější a čistější linie - nevyužívá spojovací prvky.

 Výhody hliníkových přístřešků One Trade ® RSC

  • Zvýšená odolnost proti větru - 137 Km/h (s přídavnými opěrnými sloupky do 151 Km/h)

  • Nosnost střechy 60Kg/m2 s možností zesílení
  • 100% UV a 75% IR ochrana (UVA/UVB)
  • Snadná rozšiřitelnost kombinací více Single dílů
  • Volný přední vjezd a výhled bez překážek - maximální komfort

rsc

rsc

rsc2

rsc3

rsc4

rsc

 

 

 

Ceník

kdr

kdr

kdr