sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Dřevěné pergoly ke zdi

Dřevěné pergoly ke zdi jsou klasickým doplňkem zahrad - a není divu, protože dřevěné pergoly mají elegantní vzhled díky přírodním materiálům, ze kterých jsou vyrobeny. Dřevěné pergoly One Trade® Vám nabízíme v několika barevných odstínech a s volitelným typem střechy a rozestupy sloupků podle Vašeho přání. Pro lepší představu jsme pro Vás nachystali 3D plánovač, ve kterém si, po jeho stažení, můžete dřevěnou pergolu navrhnout.

CarportVis

Stáhnout 3D plánovač

 

Ceny dřevěných pergol z vrstveného lepeného dřeva se počítají násobkem zastřešené plochy v m2. Cena za m2 = 3.999,- Kč bez DPH. 

Výhody dřevěných pergol One Trade®:

 • Montáž svépomocí nebo montáž na klíč
 • Kvalita - lepené vrstvené dřevo s větší ochranou proti nepříznivému klimatickým podmínkám
 • Polykarbonátové zastřešení s UV ochranou
 • Výběr z 12 barevných odstínů dřeva a ze 3 odstínů polykarbonátu
 • 3D plánovač pro navržení pergoly
 • Možnost využití pergoly jako přístřešku pro automobil

Objednat pergolu online - klikněte ZDE

 

Postup při dodání je zpravidla následující:

 

 1. Získání představy zákazníka - zákazník nám emailem zašle svou představu o pergole. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát vaší představu o rozměru pergoly, typu konstrukce a střešní krytiny, místa dodání a kontaktní údaje na Vás. V ideálním případě je dobré doplnit tyto informace o aktuální fotografii místa montáže. 
 2. Návrhy řešení - obdržené informace obchodník prostuduje a připraví návrh možného řešení podle představ zákazníka. Návrhy řešení obsahující přesnou specikaci pergoly, cenové a platební podmínky, termíny dodání a další informace týkající se stavební přípravenosti. 
 3. Konzultace a výběr nejvhodnějšího řešení - společně se pokusíme nalézt nejvhodnější řešení. Konzultace je možná jak u zákazníka, tak i v našem showroomu, který je největšího svého druhu v ČR. U nás máte jedinečnou možnost porovnání různých typů konstrukcí: levné hliníkové pergoly, zakázkové pergoly, dřevěné pergoly z lepeného dřeva, designové pergoly až po superprémiové pergoly. Vše uvidíte na jednom místě a sami si vyberete.
 4. Objednávka - po odsouhlasení a schválení řešení dochází k podpisu objednávky.
 5. Zaměření - navštíví váš náš technik s cílem přesného zaměření výrobku. Technik vám může odpovědět na případné technické dotazy. 
 6. Stavební připravenost - teměř všechny naše výrobky potřebují alespoň minimální stavební připravenost. Pokud si přípravu zajišťje zákazník sám, součástí objednávky jsou podklady pro přípravu. V opačném případě Vám dodávku zajistíme včetně stavební přípravy. 
 7. Výroba - výrobek jde do výrobního procesu. Termín dodání je přímo závislí od termínu zaměření. 
 8. Montáž - montáž je prováděna výhradně našimi proškolenými zaměstntanci. Přesný termín je upřesněn podle dodání výrobku z výroby do našeho skladu a harmonogramu montáží. 

 

Pro více informací nás kontaktujte ZDE, zpracování nabídky jakož i návštěva našeho obchodníka je ZDARMA.

drevene pergoly one trade

Dřevěné pergoly ke zdi jsou stálicí našich zahrad.  Přesto na té vaší zatím schází a chcete to změnit? Mít také svou vlastní zahradní pergolu, pod kterou byste mohli trávit volný čas relaxací a zábavou s přáteli při grilování či oslavě narozenin…? Dřevěné pergoly One Trade jsou pro vás jasnou volbou. Proč?

Snadná montáž i svépomocí

Montáž pergoly ke zdi je jednoduchá a rychlá, nevyžaduje předchozí zkušenosti, takže ji snadno zvládnete i svépomocí. Vše potřebné k jejímu dokončení za pár hodin – dřevěná kostra, polykarbonátová krytina, kování a šrouby a těsnění pro instalaci pergoly ke zdi stavby – je součástí dodávky.

Prémiová kvalita a luxusní design za rozumnou cenu

Konstrukce je vyrobená z vrstveného lepeného dřeva s impregnací, které svými vlastnostmi předčí běžně zpracované dřevo pro výrobu pergol. Protože výborně snáší vlhkost a má zvýšenou odolnost proti ohni.  Obstojí tedy i v náročnějších podmínkách. Vrstvené dřevo je tvarově stabilní, takže se působením nepříznivých vlivů nevzdouvá, nepraská ani nekroutí a udržuje si stálý vzhled i tvar. I po letech tak vypadá jako nová.

Zastřešení dřevěné pergoly zajišťuje polykarbonátová krytina s UV ochranou a vysokou propustností světla, která vás ochrání před nepříznivými vlivy záření. A současně rovnoměrně prosvětlí i zastíní celou plochu pergoly. Je téměř 100% bezúdržbová a prakticky nerozbitná.

Přizpůsobitelnost

Konstrukci můžete podle vlastního uvážení opatřit jedním z 12 barevných odstínů, polykarbonát kteroukoliv z 3 barev – bílá, čirá, kouřově hnědá. Kromě typizovaných velikostí, vám na přání pergolu dodáme také v libovolných rozměrech. S typem střechy a rozestupy sloupků podle vašeho přání – vše si můžete pohodlně navrhnout v 3D plánovači, který jsme pro vás připravili.

Jak se dají pergoly ke zdi využít?

Velkou výhodou pergol ke zdi domu je, že elegantním způsobem rozšiřují jeho obytnou plochu. Zároveň nemusíte chodit přes celou zahradu jen proto, abyste si pod ní mohli chvíli posedět… Také výborně nahradí chybějící přístřešek na auto. 

 

barvy

Volitelné barvy konstrukce a střešní krytiny s komůrkovým polykarbonátem

barvykonstrukcepolykarbonat

Volitelvné barvy dřevěné konstrukce a střešní krytiny v podobě plného vlnitého lexanu. 

barvykonstrukceclickclacksystem

ceník

Ceník

katalog 2014 44

katalog 2014 46

 

montáž

Montáž

Dřevěné pergoly dodáváme včetně montáže na připravený základ na klíč, pod dohodě je možná i montáž zákazníkem svépomocí.

zákazníci

showroom

jak objednat

Objednat pomocí objednávkového formuláře:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

 

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

Rady ptáka Loskutáka

 

VIP reference

Doporučujeme: | Nejoblíbenější pergoly | Pergoly jako přístřešky na auto | Dřevěné pergoly | Hliníkové pergoly | Levné pergoly | Zimní zahradyMobilní domy


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ