Pergoly ke zdi domu jsou již mnoho let velice populární a můžeme je vídat jak u rodinných domků a vil, tak i například jako zastřešení u restauračních zahrádek a na mnoha dalších místech.

Pergola je velice praktické řešení prostoru, jelikož umožňuje jeho maximální využití i v nepříznivém počasí. Tento přístřešek vás ochrání před příliš palčivým sluncem, před deštěm i dalšími rozmary počasí a přitom umožňuje zůstávat na čerstvém vzduchu.

 

Pergola ze dřeva nemusí být nad vaše finanční možnosti

Pergoly jsou oblíbené místo pro společenské akce, party, oslavy a posezení. V kombinaci s krbem nebo grilem představují kouzelné místo, na kterém je možné užít si skvělé jídlo a pití ve společnosti rodiny či přátel.

V současné době si můžete pořídit pergolu z různých materiálů, ale dřevo zůstává i nadále velice žádanou klasikou. Pergola na zakázku z drahých dřev však může být pro většinu lidí až příliš nákladná, existuje však mnohem ekonomičtější řešení v podobě stavebnicových zahradních pergol z lepeného lamelového dřeva.

 

Lepené dřevo vyniká odolností a přitom slibuje skvělé estetické vlastnosti

Tyto přístřešky si zachovávají výjimečnost, přirozenost a krásný vzhled dřeva, ale zároveň jsou cenově dostupné a mají optimální praktické vlastnosti. Lepené dřevo je odolnější vůči vlhkosti, plísním a hnilobě, je pevné, nepraská, nenadouvá se a má dlouhou životnost.

Zastřešení dřevěných pergol z lepeného dřeva je pak zpravidla řešeno polykarbonátem. Jedná se o extrémně odolný a houževnatý plast, který disponuje UV filtrem a je barevně i tvarově stálý.

Pokud vás spíše než pergoly oslovují volně stojící dřevěné altány – může být řešením sériově vyráběný altán ze smrkového dřeva s krytinou z asfaltových šindelů.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.